LOKALIZATOR GPS ŚLEDZENIE ONLINE PODSŁUCH TK106 Zobacz większe

LOKALIZATOR GPS ŚLEDZENIE ONLINE PODSŁUCH TK106

A255

Nowy produkt

Tracker śledzenie online TK106 + akcesoria

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

151,00 zł brutto

Więcej informacji

Miniaturowy tracker GPS TK106 może być wykorzystywany do śledzenia różnych obiektów, takich jak samochody, ludzie, zwierzęta, łodzie, motory.

Skład zestawu:
- tracker TK106
- 2x bateria 1000mAh
- ładowarka sieciowa 1A
- kabel mini USB
- sterownik na płycie CD
- wodoszczelne etui
- instrukcja obsługi w języku polskim

Urządzenie nie wymaga specjalistycznej wiedzy, aby z niego skorzystać - najprostszą formą śledzenia jest śledzenie na żądanie - wykonujemy połączenie na nr karty SIM w TK106 - urządzenie przerywa połączenie po jednym sygnale - po kilku sekundach zostaje wysłany na numer telefonu dzwoniącego SMS z linkiem do google maps pozwalający na błyskawiczne ustalenie położenia na mapie. SMS zawiera również informacje na temat prędkości poruszania się obiektu oraz stanu naładowania baterii.

Urządzenie może również przesłać pozycje bezpośrednio w formie długości i szerokości geograficznej - jest to ustawiane za pomocą komendy SMS

GPS tracker pozwala również na podsłuch otoczenia - wystarczy wysłać SMS i po zadzwonieniu na nr karty SIM w urządzeniu staje się ono mini podsłuchem. Wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo w instrukcji obsługi załączonej do zestawu.

Lokalizacja ONLINE
Po zaprogramowaniu urządzenie będzie co określony czas np. 5, 10, 20, 30 60 sekund albo kilka godzin - wg ustawienia wysyłać za pomocą GPRS informację o swojej pozycji co pozwala na śledzenie na żywo trasy obiektu. Serwis WWW pozwala na wizualizację trasy, sprawdzanie historycznych tras, zarządzanie wieloma TK106 - na przykład nadzór nad flotą pojazdów.


Lokalizacja przez SMS
Z uprawnionego numeru telefonu należy zadzwonić (urządzenie automatycznie rozłączy po jednym sygnale) lub wysłać SMS na numer karty SIM umieszczonej w lokalizatorze, po kilku sekundach urządzenie odeśle SMSa z linkiem do google maps z położeniem geograficznym, prędkością obiektu oraz stanem naładowania baterii w %. Urządzenie można również zaprogramować, aby wysyłało SMSy z położeniem w pewnych odstępach czasu np. co 60 sekund - minimalny odstęp to 5 sekund.

SPRAWDZANIE POŁOŻENIA POPRZEZ POZYCJĘ GEOGRAFICZNĄ W GOOGLE MAPS

SPRAWDZANIE ADRESU dla KAŻDEGO POŁOŻENIA
Po zaprogramowaniu urządzenie będzie co określony czas np. 5, 10, 20, 30 60 sekund albo kilka godzin - wg ustawienia wysyłać za pomocą GPRS informację o swojej pozycji co pozwala na śledzenie na żywo trasy obiektu. Serwis WWW pozwala na wizualizację trasy, sprawdzanie historycznych tras, zarządzanie wieloma TK106 - na przykład nadzór nad flotą pojazdów.

Lokalizacja cykliczna
Po wysłaniu do lokalizatora SMS z informacja ile razy i co jaki czas ma być podawane położenie, lokalizator będzie wysyłał SMSy automatycznie, aż do odwołania odpowiednią komendą.

Przycisk alarmowy SOS
Lokalizator wyposażony jest w przycisk alarmowy SOS, którego wciśniecie przez użytkownika spowoduje, że automatycznie co 3 minuty przesyłana będzie informacja o położeniu na wstępnie zaprogramowane numery, aż do momentu odwołania alarmu przez użytkownika.

Wirtualne ogrodzenie
Funkcja pozwalająca na łatwe zaprogramowanie obszaru, którego pojazd, osoba, bądź przedmiot, gdzie urządzenie zostało zlokalizowane, nie powinien przekraczać - po wyjściu poza obszar dozwolony urządzenie wysyła SMSa z aktualną pozycją geograficzną - funkcja przydatna szczególnie do nadzoru nad osobami starszymi/niepełnosprawnymi lub zwierzętami.

Czujnik wstrząsów
Urządzenie po aktywacji czujnika wstrząsów będzie informowało SMS o wykrytych wstrząsach w zależności od ustawionej czułości - zakres obejmuje 10 stopni - od najlżejszych drgań po silne potrząsanie.


Ostrzeżenie o ruchu
Urządzenie wysyła SMS z aktualnym położeniem, gdy obiekt, gdzie zostało zamontowane poruszy się - przydatne do monitorowania pojazdów.

Monitorowanie prędkości
Urządzenie poinformuje użytkownika o fakcie przekroczenia wcześniej zdefiniowanej prędkości przez pojazd, gdzie zostało zamontowane - przydatne do nadzoru większej ilości służbowych samochodów lub w wypożyczalniach, aby zapobiec zamęczaniu pojazdów przez klientów/pracowników.

Podsłuch
Funkcja po aktywacji kodem SMS pozwala na podsłuchiwanie otoczenia lokalizatora - wystarczy zadzwonić po aktywacji na nr karty SIM znajdującej się w urządzeniu.

Niski stan baterii
Funkcja daje gwarancję niezawodnego działania w każdej chwili - informuje użytkownika o niskim stanie baterii - koniczności jej podładowania

Bezpieczeństwo
Lokalizator fabrycznie posiada hasło 123456 - zalecamy jego zmianę przy pierwszym użyciu urządzenia, aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu.


Urządzenie jest fabrycznie nowe dostarczane w oryginalnym opakowaniu, współpracuje ze wszystkimi kartami SIM w Polsce i na świecie - nie ma blokady SIM LOCK.

Należy pamiętać o wyłączeniu hasła PIN oraz automatycznej sekretarki na karcie, karta używana w lokalizatorze musi mieć aktywne rozmowy wychodzące i środki.


Specyfikacja:
Sieć: GSM/GPRS
Częstotliwość:850/900/1800/1900Mhz
Czułość GPS:-159dBm
Dokładność GPS: 5m
Ładowarka sieciowa:100-220V wejście 5V wyjście
Akumulator: 3,7V 1000mAhLi-jon
Czas pracy na akumulatorze: ~48h
Temp. Przechowywania: -40ᵒC do +85ᵒC
Temp. Pracy: -20ᵒC do +55ᵒC
Wilgotność: 5% -- 95% nie skondensowana
Wymiary: 64 mm x 46mm x 17 mm
Waga: 50g 

Właściwość:Informacja:
Stan:100% NOWE
Jakość:*AAA
GwarancjaTAK
Okres gwarancji:12 miesięcy
Dowód zakupu:paragon lub FV23%
Kod produktu:A255

30 innych produktów w tej samej kategorii: