TPMS TESTER RESET AKTYWATOR CIŚNIENIA OPON OPEL GM Zobacz większe

TPMS TESTER RESET AKTYWATOR CIŚNIENIA OPON OPEL GM

A962

Nowy produkt

AKTYWATOR CZUJNIKÓW TPMS OEC-T5 ORANGE

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

113,00 zł brutto

Więcej informacji

Urządzenie pozwala zresetować stan czujników TPMS (np. po sezonowej wymianie opon) w autach grupy GM takich jak OPEL, Vauxhall i inne z czujnikami TPMS.

Jak to działa?

Film instruktażowy:

https://www.youtube.com/watch?v=2M0G49UoyC4

_________________________________________

Aktywatorem można kalibrować czujniki TPMS po wymianie kół z letnich na zimowe i odwrotnie. Czujniki TPMS stosowane są w autach koncernu GeneralMotors. W każdym serwisie wulkanizacyjnym w autach które posiadają czujniki ciśnienia powietrza TPMS po każdorazowej wymianie opon powinno się skalibrować czujniki. Bywa jednak że wulkanizator tego nie zrobi, lub zrobi to nieprawidłowo. Ciśnienie powietrza wyświetlane na desce rozdzielczej może wskazywać nieprawidłowe parametry lub może nie rozpoznać czujnika w kole. Należy wtedy wykonać kalibrację aktywatorem, by wszystko wróciło do normy.

Należy pamiętać, iż zastosowane w aucie czujniki TPMS powinny być skalibrowane przed każdym badaniem okresowym. Błędnie skalibrowane czujniki mogą być podstawą do odrzucenia badania technicznego auta i ponownego skierowania na badania okresowe w Stacji Kontroli Pojazdów.

Producent: Orange

Zasilanie: Bateria 9V (brak w zestawie)

Model: OEC-T5 EL-50448

Dodatkowe: Wskaźnik rozładowania baterii

30 innych produktów w tej samej kategorii: