DEEPCOOL N19 PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOP Zobacz większe

DEEPCOOL N19 PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOP

Nowy produkt

Deepcool n19 black

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

18,99 zł brutto

Więcej informacji

Podstawka N19 pod laptopa marki Deepcool z cichym chłodzeniem aktywnym.

Wymiary wentylatora: 140mm

Marka Deepcool została założona w 1996 roku, w pierwszym okresie działalności skupiała się na produkcji chłodzeń do komputerów stacjonarnych oraz serwerów. Wraz z rozwojem komputerów przenośnych do swojej oferty dodała podstawki chłodzące, stoliki pod laptopa i inne akcesoria. W chwili obecnej stały rozwój marki sprawił, że silną pozycję wypracowuje sobie między innymi w obudowach ATX czy zasilaczach, chłodzeniach wodnych itp.

Deepcool zbudował swoją sieć dystrybucji w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie! Wraz z coraz szerszą globalną ekspansją markę zaczyna zauważać coraz więcej branżowych, renomowanych czasopism czy stron internetowych, takich jak między innymi: Pure Overclock, Tom's Hardware, Guru3d, CHIP, pctechreview.com.pl, etc. Firma Deepcool gwarantuje dokładanie wszelkich starań aby utrzymać wysoki poziom swoich produktów i zadowolenie klientów - „Enjoy your cool life”. Deepcool został zakwalifikowany do ISO 9000.  Przeprowadzana jest ścisła kontrola jakości realizowana poprzez standardy IQC, FAI, IPQC oraz KOC.

EKO-DEEPCOOL

Deepcool dokłada wszelkich starań w ochronę Ziemi i klimatu, zakwalifikowany przez ISO14000 do systemu zarządzania środowiskowego przeprowadza zieloną rewolucję w zakresie ochrony środowiska, oszczędności energii i redukcji zanieczyszczeń. Wszystkie produkty są zgodne z dyrektywami RoHS i WEEE.

30 innych produktów w tej samej kategorii: