DEEPCOOL N17 PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOP 14 Zobacz większe

DEEPCOOL N17 PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOP 14

Nowy produkt

DEEPCOOL N17 green

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

18,90 zł brutto

Więcej informacji

Podstawka chłodząca pod laptopa do 14" (rownież te poniżej 14") z wentylatorem 140mm

Prędkość wentylatora: 1000±10%RPM

Zasilanie: z portu USB (wtyk przelotowy, nie tracimy portu USB)

Kolor: Taki jak na zdjęciach, na innych naszych aukcjach dostępne inne kolory z tego modelu.

Wymiary: 330X250X25mm

Marka Deepcool została założona w 1996 roku, w pierwszym okresie działalności skupiała się na produkcji chłodzeń do komputerów stacjonarnych oraz serwerów. Wraz z rozwojem komputerów przenośnych do swojej oferty dodała podstawki chłodzące, stoliki pod laptopa i inne akcesoria. W chwili obecnej stały rozwój marki sprawił, że silną pozycję wypracowuje sobie między innymi w obudowach ATX czy zasilaczach, chłodzeniach wodnych itp.

Deepcool zbudował swoją sieć dystrybucji w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie! Wraz z coraz szerszą globalną ekspansją markę zaczyna zauważać coraz więcej branżowych, renomowanych czasopism czy stron internetowych, takich jak między innymi: Pure Overclock, Tom's Hardware, Guru3d, CHIP, pctechreview.com.pl, etc. Firma Deepcool gwarantuje dokładanie wszelkich starań aby utrzymać wysoki poziom swoich produktów i zadowolenie klientów - „Enjoy your cool life”. Deepcool został zakwalifikowany do ISO 9000.  Przeprowadzana jest ścisła kontrola jakości realizowana poprzez standardy IQC, FAI, IPQC oraz KOC.

EKO-DEEPCOOL

Deepcool dokłada wszelkich starań w ochronę Ziemi i klimatu, zakwalifikowany przez ISO14000 do systemu zarządzania środowiskowego przeprowadza zieloną rewolucję w zakresie ochrony środowiska, oszczędności energii i redukcji zanieczyszczeń. Wszystkie produkty są zgodne z dyrektywami RoHS i WEEE.

30 innych produktów w tej samej kategorii: