D-LINK DEM-311GT 1portowy moduł swiatlowodowy Zobacz większe

D-LINK DEM-311GT 1portowy moduł swiatlowodowy

DEM-311GT

Nowy produkt

1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

85,50 zł brutto

Więcej informacji

D-Link jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego. W 2002 roku firma otworzyła polskie biuro, którego zadaniem jest rozwój rynku, wsparcie dystrybutorów oraz użytkowników sprzętu oznaczonego logiem D-Link.

DEM-311GT to wysokiej jakości konwerter 850nm jedno/wielomodowy SFP (mini-GBIC).

1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (max 550 m)


Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex).

Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) oraz zwiększa wytrzymałość urządzenia.

Transciever może być podłączany podczas pracy (hot plug) i obsługuje kontrolę przepływu IEEE 802.3x.

Dane Techniczne

- 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
- Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
- Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
- Wymiana "na gorąco"
- IEEE 802.3z
- Kontrola przepływu IEEE 802.3x
- Światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m
- Światłowód Multimode 50,0/125 µm o maksymalnej długości 550 m
Gwarancja

Gwarancja: produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją
Kod producenta: DEM-311GT
EAN: -
Wersja produktu: BOX
Producent: D-LINK

9 innych produktów w tej samej kategorii: