OTOSKOP XIAOMI BEBIRD M9 PRO CZYSZCZENIE USZU

M9 Pro

Nowy produkt

Otoskop Bebird M9 Pro do czyszczenia uszu, z kamerką

(czerwony)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

139,99 zł brutto

Więcej informacji

Smart patyczek do uszu Bebird

M9 Pro to czyścik do uszu, w który wbudowano kamerkę. Wraz z aplikacją ma pomóc prawidłowo czyścić uszy bez szkody dla zdrowia. Jest bezprzewodowy, posiada magnetyczną stację dokującą i łączy się z aplikacją w smartfonie. Dzięki specjalnym końcówkom i kamerze użytkownik ma być w stanie idealnie wyczyścić uszy, nie wpychając wydzieliny do wewnątrz, co jest dosyć sporym problemem dotychczasowych metod czyszczenia. Jest precyzyjny, ale jednocześnie bezpieczny. Stosowany może być nie tylko do oglądania błony bębenkowej i wewnętrznego przewodu słuchowego, ale także do np. wnętrza jamy ustnej lub nozdrzy. Zapewnia wyraźny obraz i dokładne odwzorowanie kolorów.

Nowoczesność i bezpieczeństwo

Tradycyjne metody zachowania higieny uszu są kontrowersyjne. Bawełniane patyczki mogą poważnie zaszkodzić błonie bębenkowej, a nawet ją przebić. Podczas takich czynności w najlepszym wypadku nie pozbędziesz się zalegającej wydzieliny, tylko przesuniesz ją głębiej. W naszym otoskopie łyżeczka douszna jest elastyczna, wykonana z wykorzystaniem żelu krzemionkowego. Średnica wynosi zaledwie 3.5 mm, jest znacznie cieńsza niż w innych takich urządzeniach. Końcówka zaprojektowana została tak, aby pasowała do każdego rodzaju ucha. Niewielki czubek swobodnie poddaje się przy każdym ruchu, aby uniknąć nieprzyjemnych wrażeń.

Obraz wysokiej jakości

Kamera z endoskopem została stworzona, aby nieść rewolucyjną jakość na ekranie. Innowacyjna technologia z rozdzielczością 3 Megapikseli, 6 diodami LED oraz automatycznym fokusem. Struktura ledowa powoduje aż 100% więcej światła niż w przypadku zwykłego oświetlenia. Zastosowano również system przeciwmgielny oraz przeciwpyłowy, dzięki któremu możliwe jest dostrzeżenie wszelkich detali. Jeżeli cierpisz na przypadłości związane z narządem słuchu, to urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem. Jest na tyle potrzebne i praktyczne, że powinno znajdować się w każdym domu. Wyposażony w 4-osiowy inteligentny żyroskop, zapewnia niesamowicie szybką transmisję o częstotliwości 100Hz, płynny pogląd oraz obraz w czasie rzeczywistym.

Wyjątkowa ochrona

Niekonwencjonalny sprzęt posiada przystosowaną temperaturę do takiej, jaka znajduje się wewnątrz naszego ucha. Sam otoskop osiąga do 25 stopni, natomiast temperatura uchwytu nabywa nawet 32 stopni Celsjusza, co oznacza, że nie powoduje nieprzyjemnych odczuć, kiedy urządzenie znajduje się w tak wrażliwych miejscach. Przystosowany, miękki materiał medyczny i biodegradowalny skutecznie chroni kanał uszny. Końcówka zabezpieczona jest klamrą, aby nie poluzowała się i wpadła do ucha. Specjalny, antypoślizgowy materiał uchwytu nie zagraża wyślizgnięciu się z ręki.

Przemyślany design

Cały otoskop jest dostępny w kolorze czarnym, zielonym i czerwonym, z dodatkowym niebieskim detalem znajdującym się na górze konstrukcji. W zestawie otrzymujemy szereg różnokształtnych, gumowych końcówek również w kolorze niebieskim. Wszystkie elementy są wykonane z miękkiego, medycznego tworzywa, które pozwolą zapobiec jakimkolwiek uszkodzeniom i podrażnieniom. Do urządzenia dołączony jest endoskop, który umożliwi podgląd ucha na ekranie telefonu lub tabletu. Ma on za zadanie nie dopuścić do naruszenia innych części ucha podczas użytkowania. W obudowie znajduje się wiele ukrytych funkcji. Na przykład, aby wymienić końcówki, które są schowane w urządzeniu, wystarczy wysunąć dolną część obudowy. Dzięki temu możesz zmienić je kiedy chcesz, niezależnie gdzie się wybierzesz. Każda część jest wielokrotnego użytku, łatwa do dezynfekcji i mycia.

Prosta obsługa

Ponieważ jest to urządzenie typu „smart”, nie można zapomnieć o możliwości połączenia go z telefonem. To właśnie dzięki specjalnej aplikacji będziemy mogli mieć podgląd na to co się dzieje w naszych uszach. Aplikacja obsługuje systemy takie jak Android oraz iOS. Wspomniane wcześniej diody LED pozwolą uzyskać jak najczystszy obraz. Przystosowana jest również do sterowania przez kilka osób, więc Twoi domownicy i przyjaciele również mogą jej używać.

Inteligentny patyczek zasilany jest przez akumulator o pojemności 350mAh, który ładujemy za pomocą dostarczonej stacji dokującej. Magnetyczna stacja dokująca to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Czas ładowania wynosi zaledwie 1.5h, a jeśli zależy Ci na regularnym korzystaniu, urządzenie powinno wystarczyć na aż 60 dni pracy. Pozwól swojej higienie wskoczyć na wyższy poziom. Twoje dzieci także mogą korzystać z tego praktycznego urządzenia, najlepiej jednak pod nadzorem dorosłej osoby. Dodatkowo aplikator służy do badania zębów, nozdrzy oraz jest przyjazny dla zwierząt!

Specyfikacja

 • Producent: Bebird
 • Nazwa: Smart Visual Ear Cleaner
 • Kod produktu: M9 PRO Black
 • Kolor: czerwony
 • Rozdzielczość: 300 W
 • Optymalna ogniskowa: 15-20 mm
 • Prąd wejściowy: DC 5V 300mAh
 • Waga produktu: 32 g
 • Połączenie: WiFi
 • Średnica obiektywu: 4.5 mm
 • Pojemność baterii: 350 mAh
 • Czas ładowania: Około 1.5 h
 • Dopuszczalna temperatura otoczenia: -10 ~ 50ºC
 • Szybkość transmisji obrazu: 30 FPS

13 innych produktów w tej samej kategorii: