KABEL BASEUS LEGEND KĄTOWY LIGHTNING do IPHONE 1m

CALCS-01

Nowy produkt

Kabel USB do Lightning kątowy Baseus Legend Series, 2.4A, 1m (czarny)

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

23,65 zł brutto

Więcej informacji

Specyfikacja

  • Producent: Baseus
  • Nazwa: Legend Series Elbow Fast Charging Data Cable
  • Model: CALCS-01
  • Natężenie: 2,4 A
  • Prędkość transmisji: 480 Mbps
  • Wejście: USB
  • Wyjście: Lightning
  • Długość: 1 m
  • Kolor: Czarny

Kabel USB do Lightning Baseus CALCS-01

Lubisz gry mobilne? Z Baseus możesz mieć pewność, że akumulator Twojego telefonu nie odmówi Ci posłuszeństwa w najbardziej kluczowym momencie rozgrywki! Kabel CALCS-01 obsługuje ładowanie z natężeniem 2,4 A, przesyła pliki z prędkością do 480 Mbps i wyróżnia się ciekawym, przyjaznym graczom designem. Złącze zostało umieszczone pod kątem 90°, co znacznie ułatwia granie. Co więcej, inteligentny chip zapewnia ochronę przed uszkodzeniem.

Stworzony dla graczy

Teraz możesz wygodnie ładować telefon podczas rozgrywki - wystający kabel nie będzie Ci już przeszkadzał. Zakrzywienie wtyczki pod kątem 90° sprawia, że produkt lepiej dopasowuje się do kształtu smartfona. Akcesorium zostało wyposażone w pulsujące, niebieskie światełko, które wskazuje status ładowania. Dzięki niemu kabel zyskuje też niepowtarzalny, gamingowy charakter.

Krótszy czas ładowania

Kabel obsługuje natężenie do 2,4 A, co pozwala znacznie skrócić czas ładowania. Za jego niezawodne działanie odpowiada 4-pasmowy przewód z cynowanej miedzi. Dodatkową ochronę przed uszkodzeniem zapewnia mu specjalna powłoka wykonana z tworzywa PE. Wszystko to sprawia, że kabel Baseus ładuje szybciej i bardziej stabilnie.

Ochrona przed uszkodzeniem

Inteligentny chip zapewnia skuteczną ochronę między innymi przed przegrzaniem i przeładowaniem. Co więcej, kabel automatycznie dostosowuje swoje działanie do nowych systemów i aktualizacji. Możesz więc bez obaw ładować swoje urządzenia - Baseus zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Błyskawicznie przesyłaj pliki

To nie koniec Twoich możliwości! Kabel umożliwia jednoczesne ładowanie smartfona i przesyłanie plików z prędkością sięgającą 480 Mbps. To znakomita oszczędność czasu! Już nie musisz tracić cennych minut na czekanie, aż Twoje filmy, zdjęcia czy dokumenty zostaną skopiowane - z Baseus potrwa to tylko kilka chwil.

Odporny na uszkodzenia

Produkt został wykonany z wysokiej klasy materiałów, które nie tylko zapewniają mu wytrzymałość, ale też prezentują się znakomicie. Obudowa została wykonana z odpornego na zużycie, zarysowania i utlenianie stopu cynku, który dodatkowo zwraca uwagę eleganckim połyskiem. Nylonowy oplot sprawia, że kabel jest wyjątkowo trwały i elastyczny. Nie musisz się obawiać jego przerwania lub nadmiernego wygięcia.

30 innych produktów w tej samej kategorii: