YEELIGHT W1 INTELIGENTNA ŻARÓWKA LED WIFI RGB GU10

YLDP004-A

Nowy produkt

Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 RGB WIFI

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

54,99 zł brutto

Więcej informacji

Marka YEELIGHT należy do ekosystemu XIAOMI

  • Dostosuj jasność światła i temperaturę barwową do swoich potrzeb
  • Wybierz odpowiedni kolor oświetlenia spośród 16 milionów kolorów
  • Żarówka jest kompatybilna z platformami gamingowymi Razer Chroma oraz Overwolf, dzięki czemu możesz cieszyć się fantastycznymi efektami świetlnymi podczas grania
  • Funkcja synchronizacji oświetlenia z muzyką- zmiana barwy oświetlenia w rytm odtwarzanej muzyki
  • Szybka i prosta instalacja urządzenia
  • Po podłączeniu żarówki do aplikacji możesz zdalnie sterować oświetleniem
  • Możliwość ustawienia harmonogramu uruchamiania i wyłączania oświetlenia
  • Żarówka jest kompatybilna z Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT i Samsung SmartThings, dzięki czemu możesz sterować wszystkimi urządzeniami z poziomu jednej aplikacji
  • Dzięki smart asystentowi możesz sterować oświetleniem za pomocą komend głosowych
  • Steruj grupą żarówek- wystarczy stworzyć grupę za pomocą aplikacji

Yeelight GU10 Color - inteligentna żarówka, która może świecić milionem barw

Żarówka Yeelight GU10 Color może świecić na ponad 16 milionów kolorów, pozwalając Ci stworzyć niezapomnianą atmosferę w każdej sytuacji. Prosta w obsłudze i energooszczędna - spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Korzystając z niej, dostosujesz nie tylko barwę światła, ale też jego jasność i temperaturę. Urządzenie jest kompatybilne z inteligentnymi asystentami takimi jak Google czy Alexa, dzięki czemu masz możliwość sterowania nim głosowo lub za pomocą smartfona.

Swobodna regulacja parametrów światła

GU10 Color będzie świecić dokładnie tak, jak chcesz. Za pomocą dedykowanej aplikacji z łatwością dostosujesz temperaturę barwową światła, a także jego jasność i kolor. Możesz więc zapewnić sobie oświetlenie idealnie dopasowane do okazji. Spotkanie z przyjaciółmi, romantyczna kolacja, spokojny wieczór przy filiżance herbaty i ulubionym serialu - z Yeelight zawsze wykreujesz niepowtarzalną atmosferę. Chcesz więcej? Zsynchronizuj światło z muzyką i patrz, jak zmienia się ono w jej rytm - to idealne rozwiązanie na domową imprezę!

Doskonały wybór dla każdego gracza

Lubisz gry komputerowe? Yeelight GU10 proponuje też coś dla Ciebie! Żarówka jest kompatybilna z platformami gamingowymi Razer Chroma i Overwolf, dzięki czemu możesz dostosować oświetlenie do tempa rozgrywki. Wypróbuj te możliwości i ciesz się niesamowitymi efektami świetlnymi wywoływanymi przez rozmaite wydarzenia w grze. Z Yeelight możesz liczyć na jeszcze większą immersję!

Prosta konfiguracja i zdalne sterowanie

Nie musisz się obawiać skomplikowanej konfiguracji GU10 Color. Po prostu wkręć żarówkę, a następnie połącz ją z Wi-Fi i dodaj do aplikacji Yeelight. Cały proces jest niezwykle prosty. Możesz też sparować urządzenie z Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa. Naprawdę niewiele dzieli Cię od wygodnej, zdalnej kontroli oświetlenia - steruj nim z poziomu aplikacji lub za pomocą prostych komend głosowych.

Wygodna kontrola większej liczby żarówek

Kąt rozsyłu światła GU10 Color wynosi 36° - z powodzeniem możesz więc zamontować ich więcej, aby optymalnie oświetlały wybrane pomieszczenia. Istnieje także możliwość grupowania produktów w celu ich jednoczesnej kontroli. Nie musisz obsługiwać każdej żarówki osobno. Jeśli utworzysz swoją grupę, wystarczy, że włączysz jedno urządzenie lub dostosujesz jego parametry, a pozostałe natychmiast podążą w jego ślady.

Przyjazna dla środowiska

Ogromne możliwości żarówki idą w parze z jej energooszczędnością. Maksymalna moc urządzenia wynosi 4,5 W, a w trybie czuwania pobiera ono jedynie 0,4 W. To oznacza, że używając go, zaoszczędzisz zarówno prąd, jak i pieniądze. Postaw na tę przyjazną dla środowiska żarówkę i zapomnij o zbyt wysokich rachunkach!

Specyfikacja producenta:

Producent: Yeelight

Nazwa: Yeelight Smart LED Bulb GU10 (Multicolor)

Model: YLDP004-A

Wymiary: Ø50x54 mm

Waga: 52,5 g

Jasność: 350 lm

Temperatura barwowa: 2700 K - 6500 K

Napięcie: 220–240 V ~ 50/60 Hz

Moc znamionowa: 5 W

Temperatura pracy: -10°C - +40°C

Wilgotność otoczenia pracy: 0-85% rF

CRI: Ra 80

IP: IP20

Pobór mocy w trybie czuwania: ≤ 0,5 W

Połączenie bezprzewodowe: WLAN IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Efektywność energetyczna: A+

Żywotność: 15 000 h

Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.4 (lub nowsza wersja), IOS 9.0 (lub nowsza wersja)

Kąt rozsyłu światła: 36°

26 innych produktów w tej samej kategorii: