NICE FLOR-S FLO2R-S PILOT BRAMY 2-PRZYCISKI ORYG. Zobacz większe

NICE FLOR-S FLO2R-S PILOT BRAMY 2-PRZYCISKI ORYG.

a990

Nowy produkt

ORYGINALNY PILOT NICE FLOR-S FLO2R-S

Więcej szczegółów

500 Przedmioty

41,99 zł brutto

Więcej informacji

Dwukanałowy z kodem dynamicznie zmiennym pilot do bram garażowych i napędów. Częstotliwość pracy 433,92MHz. Zasięg pilota to 100-200m w przestrzeni otwartej.

Współpracuje z odbiornikami:

FLOXIR, FLOXIR2R, SMXI, OXI, SMX2R, OX2, FLOX2R, OX4T

Posiada czerwoną diodę LED.

Pilot oryginalnie zapakowany w fabryczne pudełko producenta, posiada w zestawie baterię, smycz i skróconą instrukcję obsługi.

Pilot kompatybilny z Nice Flor, Nice INTI, Nice One i Nice Era.

Sposób programowania.

W zależności od modelu napędu wyróżnia się 2 sposoby programowania:

Sposób 1:

1.Należy podejść do bramy, wcisnąć przycisk nowego/zakupionego pilota i trzymać wciśnięty przez 12 sekund (przycisk który ma zacząć działać z tą bramą)

2.Następnie przyciskamy powoli przycisk starego pilota 3 razy po 1 sekundzie (przycisk który działa z tą bramą)

3.Naciskamy ponownie przycisk nowego pilota 1 raz na 1 sekundę (przycisk który ma działać z tą bramą)

4. Programowanie powinno się zakończyć powodzeniem.

Sposób 2:

1.Stań przy bramie w odległości 2-3 metrów od napędu.

2. Na NOWYM pilocie naciskasz dowolny przycisk na 5-6 sekund, po czym go zwalniasz (tym samym radioodbiornik w bramie wprowadzony zostaje w tryb programowania).

3. Na STARYM (czyli już działającym pilocie) naciskasz 3 razy po jednej sekundzie dowolny przycisk (dzięki temu radioodbiornik wie, że posiadasz już pilota a więc żadna postronna osoba nie będzie mogła sobie w ten sposób dopisać pilota do Twojej bramy).

W tym punkcie brama nie powinna reagować. Jeśli brama uruchomi się będzie to oznaczało, że punkt 1 został wykonany nieprawidłowo. Należy przerwać procedurę, odczekać 15 sekund i spróbować ponownie.

4. Na koniec potwierdzasz NOWYM pilotem fakt zaprogramowania pilota poprzez naciśnięcie dowolnego przycisku na 1 sekundę.

WAŻNE!

Teraz nowy pilot powinien już działać.

Kopiowanie pilota odbywa się 1:1, czyli nie ma znaczenia których przycisków pilota używasz do kopiowania, pilot i tak będzie miał zaprogramowane te same bramy na tych samych przyciskach co stary pilot.

Jeśli masz kilka bram może się okazać, że pilot nie zaprogramuje się równocześnie do wszystkich bram. Należy wówczas powtórzyć procedurę będąc przy napędzie, do którego pilot nie został automatycznie zaprogramowany.

30 innych produktów w tej samej kategorii: